Posezonowa promocja. Nowe, niższe ceny!  cennik
Toggle Bar

tel./fax: 32 273 82 97, tel. kom.: 603 39 94 95

Jak zamówić?

Doskonale wiemy, jak cenny jest Państwa czas, stąd jednym z najważniejszych założeń związanych z działalnością naszej firmy jest maksymalne skrócenie procesu dokonywania zakupu. Zapewniamy, że nabycie węgla znajdującego się w naszych składach przebiegnie szybko i w przyjaznej atmosferze. Kierując się powyższymi zasadami, stworzyliśmy przejrzysty i sprawnie działający system zamówienia oraz dostawy pożądanego paliwa, który nie obciąża zamawiającego koniecznością osobistego stawiennictwa w firmie czy długotrwałych, telefonicznych ustaleń.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego pod numerem i adresem, który znajduje się w sekcji Kontakt. Nasi przedstawiciele handlowi udzielą konkretnych i wyczerpujących informacji oraz odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

Najważniejsze informacje dotyczące zamówień:

  1. Jednym z najważniejszych etapów zamówienia jest weryfikacja tożsamości kupującego, w związku z czym ważnym jest, by posiadali Państwo przy sobie dowód osobisty (umożliwia on także sprawdzenie przysługujących ulg – np. zwolnienia z akcyzy).
  2. Zapewniamy transport w zakresie 24h od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji.
  3. Płatności można dokonać gotówką w punkcie sprzedaży lub u kierowcy przy odbiorze towaru. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ratalnej.
  4. W razie problemów z dostawą (nieobecność w ustalonym miejscu) prosimy o kontakt, by uzgodnić następny – komfortowy dla Państwa – termin dostarczenia towaru. 

jak zamwi wgiel

 

                      

 

 

tel. 603 39 94 95 lub 507 505 503
 

Informacje

E-mail: biuro@ekosil.pl

Telefon: +48 32 273 82 97
Adres: Handlowa 2 C
41-807 Zabrze

Godziny pracy:
08:00 - 18:00 / Pon.- Pt.
08:00 - 12:00 / Sob.

Polityka prywatności

Newsletter

Upewnij się, że nie ominą cię ważne wydarzenia - przystąp do subskrypcji naszego newslettera. Aktualne promocje w twojej skrzynce pocztowej. Nie przegap okazji i zapisz się teraz.