• 32 273 82 97

O nas

EKOSILjest rodzinnym przedsiębiorstwem powstałym w 1991 roku w Gliwicach. Wieloletnie doświadczenie w branży handlowej i transporcie surowców energetycznych przekłada się na atrakcyjną ofertę i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Fachowości i stabilnej pozycji na rynku dowodzi wieloletnia współpraca z Polskimi kopalniami należącymi do Polskiej Grupy Górniczej

Prowadzimy detaliczną i hurtową sprzedaż materiałów energetycznych najwyższej jakości (którą gwarantują regularne badania, certyfikaty oraz atesty). Zaopatrujemy zarówno klientów indywidualnych (gospodarstwa domowe), a także większych odbiorców (instytucje państwowe).

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej - legitymującej się dużym doświadczeniem - jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom stawianym przez klientów. Indywidualne podejście do każdego zamówienia gwarantuje wysoką jakość usług i tym samym zadowolenie odbiorców.

Specyfika naszej działalności obejmuje głównie:

  • sprzedaż materiałów energetycznych,
  • usługi transportowe i spedycyjne.

Świadczymy usługi przewozu różnorodnych ładunków - zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.

Swoją działalność koncentrujemy na przewozach pojazdami o ładowności od 0,5 do 25 ton. Posiadamy własny tabor samochodów ciężarowych, co pozwala nam zadbać o kompleksową obsługę naszych klientów.

Umożliwiamy również wygodny odbiór asortymentu własnymi środkami transportu. Ponadto - na życzenie Klienta - przygotowujemy realizację zamówień przy pomocy transportu kolejowego.

Posiadamy bogaty park maszynowy:

  • ładowarki kołowe wyposażone w elektroniczne wagi (zapewniające bardzo dokładne ważenie sprzedawanych materiałów),
  • specjalistyczne przesiewacze wibracyjne (oczyszczające węgiel z materiałów zbędnych),
  • elektroniczną, legalizowaną wagę najazdową.

W każdym momencie transakcji dbamy o rzetelność - najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie i zaufanie.

W celu zapoznania się z możliwościami naszej firmy zachęcamy do indywidualnego i bezpośredniego kontaktu.